Yasuo the Sweeping Blade v1.23 MOD APK – PARA HİLELİ

Yasuo the Sweeping Blade v1.23 PARA HİLELİ APK, piksel oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Betdon stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız League of Legends bilgisayar oyunundaki Yasuo karakteri ile düşmanlarınızı bir güzel parçalamaktır. Yasuo the Sweeping Blade içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız RP hileli olarak sunuyorum bu sayede kahramanımız için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Zorlu rakipler, bitmek bilmeyen düşman akınları, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Yasuo the Sweeping Blade v1.23 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır. Yasuo the Sweeping Blade Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Yasuo the Sweeping Blade v1.23 MOD APK İNDİR – 32MB

Kurulumu

Yasuo the Sweeping Blade v1.23 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Yasuo the Sweeping Blade 1.23 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranız “0” sıfır olsa dahi harcama yapabilirsiniz.

Yasuo the Sweeping Blade 1.23 rp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda rp miktarınız “0” sıfır olsa dahi harcama yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*