Zombie Corps 1.0.0 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciHurricane9
Sürüm:1.0.0
Kategori:Hileli Oyunlar / Macera Oyunları
Boyut:68.9 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBZombie Corps, zombi ordusunu yöneteceğiniz bir macera oyunudur. İnsalık zombi sorunuyla tekrar karşı karşıya geliyor ve bunu ortadan kaldırmak için tüm imkanlarını kullanıyorlar. Genellikle tüm oyunlarda zombilere karşı savaşıyor halde oluyoruz ancak bu kez Zombie Corps’da insanlara karşı savaşacaksınız. Oyunun başlangıcında tek bir zombi olarak insanlara doğru ilerliyorsunuz, oyun sizin kontrolünüzde olan zombinin sağa doğru yürümesiyle devam ediyor. İnsanları öldürdükçe onlardan elde ettiğiniz enerjiler sayesinde yeni zombileri aranıza dahil edebiliyorsunuz.

Zombiler otomatik olarak hareket ediyor ve insanlarla savaşıyor ancak bir de zombilerin özel güçleri yer alıyor. Bu özel güçleri kullanarak insanları daha kolay şekilde öldürebiliyorsunuz. Aslında Zombie Corps’da sizin asıl ilgileneceğiniz alan zombileri geliştirmek oluyor. Ekranın sağ kısmında hem yeni zombiler satın alabileceğiniz hem de ordudaki mevcut zombileri yönetebileceğiniz bir bölüm bulunuyor. Buradan zombilerin güçlerini yükseltebiliyorsunuz ve sahip oldukları yetenekleri geliştirebiliyorsunuz, bu büyük savaşta bol şans dilerim yegenlerim!Zombie Corps 1.0.0 Para Hileli Mod Apk indir
Zombie Corps 1.0.0 Para Hileli Mod Apk indir
Zombie Corps 1.0.0 Para Hileli Mod Apk indir
Zombie Corps 1.0.0 Para Hileli Mod Apk indir
Zombie Corps 1.0.0 Orjinal Apk indir – (65.4 MB)
Zombie Corps 1.0.0 Hileli Mod Apk indir – (68.9 MB)
Zombie Corps 1.0.0 DATA indir – (2.6 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Zombie Corps 1.0.0 DATA dosyasını indirerek içinden çıkan com.hurricane9.zombiecorps klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/data/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*