ZombiED 1.44.28 Reklamsız Hileli Mod Apk indir

GeliştiricizinWorks Game Studios
Sürüm:1.44.28
Kategori:Hileli Oyunlar / Strateji Oyunları
Boyut:26.9 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBZombiED, okulu istila eden zombileri durduracağınız bir strateji oyunudur. Giriş yaptığınız anda sizde bir cazibe uyandırmasa bile oynadığınızda bu oyunu beğeneceğinizi düşünüyorum yegenlerim. Oyunun grafikleri günümüz oyunlarına göre biraz geride fakat kendisine ait konsepti de ilgi çekmeyi başarıyor. Oyunun tamamı bir okulda geçiyor, hikayeye göre oyun zombiler tarafından istila ediliyor ve onları durdurmak için de çok fazla seçenek yok. Yani okulda bulunan öğeleri zombileri yok etmek için birer silaha dönüştürmeniz gerekiyor. Aslında ZombiED oyununu biraz 3 boyutlu kule savunma oyunu gibi de düşünebilirsiniz.

Çünkü okuldaki araçları bulunduğunuz alana bir silah gibi yerleştiriyorsunuz ve yüzlerce zombiyi bu şekilde alt etmeye çalışıyorsunuz. Kalem, projektör, dünya haritası öğelerin silaha dönüştüğü bu oyunda 20’den fazla zombi türü bulunuyor. Yani tek düze bir ilerleyiş yerine sürekli farklılık görebileceğiniz bir oyundan bahsediyoruz. Reklamsız hileli mod sayesinde oyun keyfiniz hiç bölünmeden karşılaştığınız zombileri avlayabilirsiniz. Hemen bu mükemmel oyunu Android cihazınıza indirip deneyin yegenlerim!ZombiED 1.44.28 Reklamsız Hileli Mod Apk indir
ZombiED 1.44.28 Reklamsız Hileli Mod Apk indir
ZombiED 1.44.28 Reklamsız Hileli Mod Apk indir
ZombiED 1.44.28 Reklamsız Hileli Mod Apk indir
ZombiED 1.44.28 Hileli Mod Apk indir – (26.9 MB)
ZombiED 1.44.28 OBB indir – (84.5 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Reklamsız hileli modda oynamak için önce ZombiED 1.44.28 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.zinworks.zombied klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*